KV ODC en KV Klimop hebben de afgelopen maanden samen onderzocht hoe de toekomst van het korfbal in onze gemeente eruit zou kunnen zien. Op basis van deze verkenning is besloten om vanaf het seizoen 2025-2026 op seniorenniveau daadwerkelijk samen te gaan werken.
Er zullen drie gezamenlijke seniorenteams worden gevormd, waarin plaats is voor zowel wedstrijdkorfbal als breedtekorfbal. De begeleiding van de teams is ook al ingevuld:
Frank v.d. Enden wordt trainer/coach van het eerste team
Hans Bakens neemt het tweede team onder zijn hoede
Angela Maas wordt coach van het derde team
In aanloop naar het nieuwe seizoen zullen de senioren al enkele keren samen trainen en onderlinge wedstrijden spelen. Dit helpt om elkaar beter te leren kennen en te komen tot een passende teamindeling.
Belangrijk om te benadrukken is dat beide verenigingen zelfstandig blijven in de organisatie van de jeugdteams en het midweekkorfbal.
We kijken vol vertrouwen uit naar deze samenwerking en de positieve impuls die dit geeft aan het korfbal in onze regio. Heb je vragen over deze ontwikkeling? Neem dan gerust contact met ons op.
Voorzitter van ODC Bart Berkers (l) en collega-voorzitter van Klimop Niek Janssen. (Foto: Patrick Janssen, Peelbelang)